UA
(068) 515-60-65
(0352) 43-04-26

Ковані ворота, брами


1 2

Особливу гордість нашої компанії представляє виробництво таких виробів, як ворота з кованими елементами або ковані ворота для дачі, а також ковані огорожі, металеві хвіртки. Це ті самі елементи, з яких починається знайомство з будинком, дачею чи гаражем. Подібна візитна картка повинна бути виконана на високому професійному рівні, який по плечу нашим майстрам, здатним виготовити замовлення будь-якої складності зберігши прийнятну ціну.

Художня ковка воріт дозволяє, в залежності від побажань замовника зробити рослинний візерунок або безліч складних кованих елементів, модернові плавні лінії або солідну простоту традиційного рішення. Красиві ворота неодмінно асоціюються з високим достатком і респектабельністю господарів, особливо, якщо вони рясніють безліччю кованих або зварних елементів. Ви можете в цьому переконатися, подивившись фото кованих воріт і хвірток в нашій фотогалереї.

Замовити ковані ворота або задати будь-які питання ви можете зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону (068) 515-60-65.