UA
(068) 515-60-65
(0352) 43-04-26

Ковані світильники, ліхтарі, люстриКовані світильники стануть ідеальним вираженням індивідуалізму замовника, прикрасою дизайну інтер'єру, виконаного в модному стилі ампір, бароко, ренесансу або традиційному англійському стилі. Справді, більш підходящого джерела світла для вищезазначених інтер'єрів підібрати буде вкрай складно, та й чи варто? Завдяки сьогоднішній моді на оригінальні інтер'єри, ковані світильники отримали друге життя, перевтілившись у більш витончені і вишукані джерела світла.

Ковані світильники можна поділити на вуличні та домашні. Причому використовуються вони однаково успішно і в інтер'єрі, і в екстер'єрі будівлі. Загальну любов і повагу вони здобули завдяки своїй надійності і довговічності. А ковалі, із століття в століття вдосконалювали свою майстерність, створювали нові твори мистецтва, радуючи світ ажурними і елегантними джерелами світла.

Стильні та оригінальні ковані світильники є не просто деталлю інтер'єру, вони по праву можуть вважатися справжнім витвором мистецтва. Жодне інше джерело світла не може похвалитися таким унікальним поєднанням подачі якісного світла і його оформлення: благородний метал в тандемі з яскравим вогнем не може залишитися непоміченим. Люстри, бра, торшери, вуличні ліхтарі, а також свічники - всі ковані світильники є вічними супутниками романтики, і створюють неповторну атмосферу в вашому домі, наповнюючи його м'яким світлом.