UA
(068) 515-60-65
(0352) 43-04-26

Ковані решітки та балкони


1 2

Решітки на вікна - просте і доступне кожному рішення для захисту власного житла від зловмисників. В даний час дані вироби просто обов'язкові для установки на вікна квартир і офісів, розташованих на перших поверхах і в місцях, що створюють небезпеку проникнення непроханих гостей.

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є виробництво та установка кованих решіток на вікна. Як одні з провідних фахівців у даній області ми гарантуємо нашим клієнтам виняткову якість надаваних послуг і багато інших переваг.

Балкони в історичному центрі будь-якого міста одними з перших привертають увагу туристів і всіх оточуючих. Тому до їх оформлення необхідно підходити з особливою увагою. На сьогоднішній день популярністю користуються ковані балкони, фото яких можна побачити на нашому сайті. Художня ковка в поєднанні з архітектурою старих будівель створюють неповторний візуальний ефект. Ковані огородження балконів використовуються як при оформленні комерційних підприємств, так і на звичайних житлових будинках.