Ковані перила на сходи та балкони

Ковані перила прекрасно поєднуються з різноманітними оздоблювальними матеріалами: з плиткою, каменем, деревом. Ковані перила добре впишуться в сходові прольоти нестандартних розмірів і форм, адже вони виготовляються за індивідуальними розмірами, з урахуванням особливостей архітектури будови.

Тонке плетиво кованих перил з елементами художньої ковки прекрасно доповнює інтер'єри маєтків, прикрашає балкони, вхідні групи, зовнішні сходи.

Перила для сходів - необхідний елемент інтер'єру, який слугує не тільки створенню затишку та індивідуального стилю приміщення, але і безпеки жителів. ВКФ "Арнольд" дає можливість реалізувати будь-які форми та конфігурації перил, будь це перила для гвинтових сходів або поручні для балкона складної форми. Ковані перила надійно кріпляться до елементів конструкції сходів, стін будинків, що не рідко будуть єдиним варіантом огородження небезпечних місць в будинку.

Безсумнівним плюсом кованих перил є те, що їх можна встановити в таких місцях, де будь-які інші огородження виглядали б громіздко або їх монтаж представляв би серйозні складності або навіть невелике перепланування будівлі.

Купити перила для сходів або задати будь-які питання про ковані перилах ви можете, зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону (068) 515-60-65, (0352) 43-04-26.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×